Připravuje se: Strach v divočině, nové díly tzv. Andělské povídky, dokončení
Generace kozoroha a nový díl Spáry minulosti..

"Rychločlánek"

20. dubna 2015 v 16:34 | Maya Rowlisová |  Deníček
http://2.bp.blogspot.com/-RGFgyZHiNn0/UPGnV3L7qrI/AAAAAAAAA8g/AGzvjNqs-_s/s1600/RAMONES.gif
Ahoj! Tak jsem se tady zase jednou ukázala. Vím, dost na vás kašlu, ale teď prostě mi to bylo celkem fuk. Moc se neurazte. Žju nevirtuální život, vyzrávám, jsem šťastná s lidmi, kterými se obklopuju a tak. Za ty měsíce (přiznávám se, že ani nevím, jak dlouho uplynulo od posledního článku) se mi život celkem změnil. Změnil se mi dost. A já asi taky. Přeci jenom tomuhle se říká život.
Takže - abych vás provedla svým životem během (teď se přiznávám, že jsem se musela mrknout, v jaký konkrétní den jsem zveřejnila poslední článek, abych vám byla schopná vše aspoň ve zrychlené verzi předpovídat) 2 měsíců, skoro 3. Od 2. února, se toho změnilo fakt dost.
O jarních prázdninách, což si pamatuji velmi skvěle, jsem konečně dostala svoje glády! Krásný fešný pohodlný botičky. Ale nejvíc se asi změnilo dnem 21. únorem, kdy jsem zavítala na svůj první punkový koncert, kam jsem si vzala samozřejmě moje nové botky (v té době nové) - a rovnou tam začala chodit s mým nynějším klukem (do detailů zacházet nebudu, protože to bych tu byla hodně dlouho, každopádně byste se mi asi hodně zasmáli) - můj první vztah, heh - (už zítra to jsou dva měsíce:33). Taky jsem se začala v únoru/březnu/dubnu pořádně šprtat na přijímačky. Přiznám se, že jsem začala pořádně makat až v dubnu. Teď už mám přijímačky za sebou, ale pořád očekávám výsledky (nejdříve 22.4.). Takže teď někdy můžete očekávat článek o tom, jestli jsem se dostala na svoji školu (Aplikovaná chemie :3). Taky jsem se posunula - fakt jen o milimetřík - ve svojí hře na kytaru. Dobře, pořád nezahraju ani jednu písničku, ale akordy a "houpačka" mi už padnou líp do ruky, takže když začnu trénovat, s čímž mi může pomoct Láska, tak třeba i zvládnu zahrát něco víc. Co se týče hudby, tak jsem se zase posunula v poslechu hudby. Zajímám se především o posun v legendách - proto ti Ramoni výše (a taky, protože jejich tričko měl na sobě na koncertě). A musím říct, že tuhle hudbu miluju ještě více než předtím.
Taky jsem poznala spoustu nových lidí, některé jsem poznala více do hloubky. Konečně mám pravý nefalšovaný kamarádky. Upřímnost nade vše. Vlastně upřímnost by měla být základ a samozřejmost všech vztahů. Ale dost k mému fylozofování. Taky nevím, jestli jsem to už zmiňovala, ale dostala jsem občanku. Ale to je tak dávno, že už ani nevím, jestli to má smysl sem psát.
Za tu dobu, co jsem sem nenapsala článek se toho změnilo jistě mnohem víc. Například jsem četla strašně málo, protože jsem četla knížky, které mě až zas tolik nebavily, což je pak průšvih. DOST mě to štve, ale teď, jelikož mám víc času a je po přijímačkách, se vrhnu na knížky, na který se totálně těším a pak si přečtu i ten zbytek - ty težší témata, který teď úplně nedávám, protože jsem vypadla ze cviku.
Tak teď jsem vás unudila tím svým děsně zajímavým a převratovým životem. Doufám, že jsem to psala alespoň pro někoho. Pokud vás tohle nezajímalo a nudila, tak vězte, že jsem mohla být ještě víc nudná, či protivná, protože jsem sem ještě nerozepisovala, jak je můj vztah s mým klukem skvělej. JOJO, tak já radši mlčím už k tomuhle tématu.
Taky, co se týče mojí aktivity a článkách na blogu, tak nic neslibuji, prostě sem občas skočím a něco napíšu, ale už nic neslibuju, prostě už mám svůj život, který hodlám žít, nejen o něm psát, a vy byste měli udělat to samé. Nikdy nevíte, co vás čeká za rok, měsíc, den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik!

Klik :D 100% (245)

Komentáře

1 Zita Zita | Web | 20. dubna 2015 v 16:47 | Reagovat

Ale to je přece úžasný, že žiješ realitou, nevirtuálně. :-)

2 Tanhaya/Fanynka witch Tanhaya/Fanynka witch | Web | 25. dubna 2015 v 9:24 | Reagovat

Gratuluji ke vztahu a klukovi:-)
Je fajn žít nevirtuálně a taky se o to snažím...;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama