Připravuje se: Strach v divočině, nové díly tzv. Andělské povídky, dokončení
Generace kozoroha a nový díl Spáry minulosti..

Únor 2015

Nudnej článek

2. února 2015 v 16:24 | Maya Rowlisová |  Deníček
Ahoj!
Tak zas píšu! Možná, kdyby někdo sledoval můj ask, byste si mohli myslet, že píšu, protože mi zase někdo napsal, ať jsem zase aktivní, ALE to není důvod, proč se zase ozývám. Potřebuju se odreagovat, vypsat A taky mám čas.
Nechci psát žadnej hororovej článek (proto tu fakt ten avatar s krví není), ale teď mám občas pocit, jako bych se v nějakým hororu objevila. Musím ale podotknout, že mám dobrou náladu, takže to ještě není tak strašné. Každopádně MOHLO BY BÝT LÍP.
Je docela možný, jakože je to tak na 100% jasný, že nejsem sama, kdo si tak přijde - život v pekle na zemi nejspíš má z vás i bez mých keců. Taky je docela možný, že si myslíte, že je to kvůli vysvědčení, nebo taky kvůli příjmačkám.
Abych řekla pravdu - vysvědčení dopadlo nejlíp z naší třídy (jediná mám samý - ŠPRT!!! - jen si REJPNĚTE). S příjmačkama je to trochu pravda - malinkej stres mám už teď a to teprve 4.2. 2015 budu psát příjmačky nanečisto. 15. duben bude horší.
Taky se mám opravdu skvěle, protože jsem oslavila 22.1. patnácté narozeniny (už velká holka). Jediný, co je nevýhoda, co mě štve, je, že musím zařídit občanku (byla jsem tam už 2x, ale jednou sem tam byla o den dřív --> takže by mě to stálo 50kč a bylo by to na 5 let, po druhý jsem zapomněla *dneska* rodnej list). Nebaví mě zařizování a běhání po úřadech/obchodech - a to mi je teprve 15.
Taky je fajn, že si konečně teď někdy pojedu pro skvělý punkerský boty (Dr. Martens - kvalitka), takže na ty se taky těším.
Takže jsem zas napsala prázdný kecy, jak se mám, abych se vypsala, taky ozvala. Přijdu si jako skvělej sobec, co se radši vypíše z blbostí, než aby napsal pořádný článek, nebo příběh. Což mi připomíná, že vám dlužím taky dokončit GK, ale k tomu asi zase jindy. Jinak držte mi palce. A stalkujte mě na mým asku, třeba vám jednou za čas odpovím:))