Připravuje se: Strach v divočině, nové díly tzv. Andělské povídky, dokončení
Generace kozoroha a nový díl Spáry minulosti..

Pochopení, nepochopení, na to vám ser*m!

9. ledna 2015 v 20:33 | Maya Rowlisová |  Deníček
http://4.bp.blogspot.com/-vQ-SKDF_MHs/T-h7tsXLgwI/AAAAAAAAVAY/798fyfYCzsU/s1600/europian-punkers13.jpg
Takže! Rozhodla jsem se napsat něco málo k punku. Jo, ten nadpis je trochu provokativní (taky to byl účel). Dokud jsem mladá, mám energii a výdrž, tak ani nemám chuť se nějak usměrňovat.
Takže říkám vám, že mě podstatě nezajímá, co si myslíte. Kdybych se měla stresovat, co si myslí moje rodina (dost pořetná rodina), 27 zbylých lidí ve třídě a další stovky ve škole, tisíce ve městě, musela bych se zbláznit. Neudělala bych krok z vlastního světa, z vlastního pokoje. A tak se prostě chovám podle mýho úsudku. A víte co? Jsem šťastnější než kdykoliv předtím. Abych byla přesná - punk jako hudba je jen první náznak k tomu, že jste punkáč. A ano, není to ani v různobarejnech čírách, ani o gládách nebo řetězech. Prostě to je v názorech a myšlenkách, v životním stylu a pohledu na svět - hudba nás pojí dohromady a dost nám umí rozproudit krev v těle, ale je dost mimo si myslet, že je to o oblíkání nebo jenom čistě o hudbě.
Taky je často zmiňovaný, že jsme feťáci. Tak to teda není pravda. Na koncertech koluje maximálně ganja, cíga a chlast. Že jsme ožralové? Kecy. Kdo o tom nic neví, ať mlčí. Je několik skupin, který mají v názvu punk a ani nemusí patřit k nám. Nebo aspoň já je tam nepočítám. Například alkopunks - jezdí na koncerty, aby se opili, případně teda dotáhnou skéro, vědí, kde je jaká akce, ale nejedou tam za hudbou nebo lidma. Jedou se opít. To jsou alkopunks - a ty já osobně jako punkáče neuznávám.
Pokud nás chcete změnit, bude to mít těžký. Pokud nás chcete pochopit, tak je to ještě těžší. Tohle video je jen jedna tisícina, kterou můžete uchopit a naložit s ní, jak chcete. A říkám vám, suďte, jenže nám to je u prdelky:)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik!

Klik :D 100% (245)

Komentáře

1 Wilhelminawill Wilhelminawill | Web | 15. ledna 2015 v 9:23 | Reagovat

Myslím, že je dobře, že se netrápíš, co si lidi myslí o tvém stylu.
Mě třeba bývá jedno, kdo má jaký styl, je to jeho věc a nemůžu ho soudit, když jsem sama nepoznala, jaké to je být punkáč :D

2 Tanhaya/Fanynka witch Tanhaya/Fanynka witch | Web | 16. ledna 2015 v 23:14 | Reagovat

Je dobře, že se netrápíš co si lidi myslí, prtože pak je to těžký někam dotáhnout...
Taky nemohu soudit(nejsem punkáč:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama