Připravuje se: Strach v divočině, nové díly tzv. Andělské povídky, dokončení
Generace kozoroha a nový díl Spáry minulosti..

9.1. 2015 - Týden utrpení

9. ledna 2015 v 18:16 | Maya Rowlisová |  Deníček
Ahooj!
Po tomhle týdnu utrpení jsem se sem konečně zase dostala. Jak to vypadalo, že se sem vůbec nepodívám, tak teď to nevypadá tak černě. Mám teď k dispozici i pořítač, takže se tady sem tam zastavím a písnu svoje chaotický pocity. Jako tenhle týden byl fakt hroznej na vstávání. Za poslední týden jsem toho moc nenaspala a ještě vstávat do mučírny? Jako tenhle týden byl zatím v tomhle roce na vstávání úplně totulus vyčerpávající.
Dnešek byl ale asi nejhorší. Psali jsme sice jen dvě písemky, ale byla jsem totálně unavená. A taky psychicky poslední hodinu jsem byla trochu labilní. Nakonec jsem se myšlenkami dostala jinam, ale bylo to celkem těžký - nebudu sem psát konkrétně, co mě tak rozhodilo, protože je to vůči tomu dotyčnýmu netaktní, ale řeknu to takhle: když to nemám komu říct, tak se z toho aspoň takhle neurřitě vypsat sem. Už jen to, že mačkám klávesy s tím, jak to bylo těžký.
A mám chuť psát dál, ale do deníčku toho už moc není, krom teda mých keců, jak moc se těším na pařby, kalby a jak jsem totálně závislá na svých zlatíčkách. Ujíždím pořád víc a víc na svojí hudbě, takže nic moc novýho stejně není. A cpát vám do hlavy všechno, taky nemá smysl. Takže se pokusím zas mrknout na GK nebo něco takovýho napsat. JINAK JAK SE MÁTE VY a CO PŘEVLEČENÉ VĚZENÍ U VÁS? ZNÁMKY DOBRÝ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik!

Klik :D 100% (245)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama