Připravuje se: Strach v divočině, nové díly tzv. Andělské povídky, dokončení
Generace kozoroha a nový díl Spáry minulosti..

Leden 2015

Pochopení, nepochopení, na to vám ser*m!

9. ledna 2015 v 20:33 | Maya Rowlisová |  Deníček
http://4.bp.blogspot.com/-vQ-SKDF_MHs/T-h7tsXLgwI/AAAAAAAAVAY/798fyfYCzsU/s1600/europian-punkers13.jpg
Takže! Rozhodla jsem se napsat něco málo k punku. Jo, ten nadpis je trochu provokativní (taky to byl účel). Dokud jsem mladá, mám energii a výdrž, tak ani nemám chuť se nějak usměrňovat.
Takže říkám vám, že mě podstatě nezajímá, co si myslíte. Kdybych se měla stresovat, co si myslí moje rodina (dost pořetná rodina), 27 zbylých lidí ve třídě a další stovky ve škole, tisíce ve městě, musela bych se zbláznit. Neudělala bych krok z vlastního světa, z vlastního pokoje. A tak se prostě chovám podle mýho úsudku. A víte co? Jsem šťastnější než kdykoliv předtím. Abych byla přesná - punk jako hudba je jen první náznak k tomu, že jste punkáč. A ano, není to ani v různobarejnech čírách, ani o gládách nebo řetězech. Prostě to je v názorech a myšlenkách, v životním stylu a pohledu na svět - hudba nás pojí dohromady a dost nám umí rozproudit krev v těle, ale je dost mimo si myslet, že je to o oblíkání nebo jenom čistě o hudbě.
Taky je často zmiňovaný, že jsme feťáci. Tak to teda není pravda. Na koncertech koluje maximálně ganja, cíga a chlast. Že jsme ožralové? Kecy. Kdo o tom nic neví, ať mlčí. Je několik skupin, který mají v názvu punk a ani nemusí patřit k nám. Nebo aspoň já je tam nepočítám. Například alkopunks - jezdí na koncerty, aby se opili, případně teda dotáhnou skéro, vědí, kde je jaká akce, ale nejedou tam za hudbou nebo lidma. Jedou se opít. To jsou alkopunks - a ty já osobně jako punkáče neuznávám.
Pokud nás chcete změnit, bude to mít těžký. Pokud nás chcete pochopit, tak je to ještě těžší. Tohle video je jen jedna tisícina, kterou můžete uchopit a naložit s ní, jak chcete. A říkám vám, suďte, jenže nám to je u prdelky:)))

9.1. 2015 - Týden utrpení

9. ledna 2015 v 18:16 | Maya Rowlisová |  Deníček
Ahooj!
Po tomhle týdnu utrpení jsem se sem konečně zase dostala. Jak to vypadalo, že se sem vůbec nepodívám, tak teď to nevypadá tak černě. Mám teď k dispozici i pořítač, takže se tady sem tam zastavím a písnu svoje chaotický pocity. Jako tenhle týden byl fakt hroznej na vstávání. Za poslední týden jsem toho moc nenaspala a ještě vstávat do mučírny? Jako tenhle týden byl zatím v tomhle roce na vstávání úplně totulus vyčerpávající.
Dnešek byl ale asi nejhorší. Psali jsme sice jen dvě písemky, ale byla jsem totálně unavená. A taky psychicky poslední hodinu jsem byla trochu labilní. Nakonec jsem se myšlenkami dostala jinam, ale bylo to celkem těžký - nebudu sem psát konkrétně, co mě tak rozhodilo, protože je to vůči tomu dotyčnýmu netaktní, ale řeknu to takhle: když to nemám komu říct, tak se z toho aspoň takhle neurřitě vypsat sem. Už jen to, že mačkám klávesy s tím, jak to bylo těžký.
A mám chuť psát dál, ale do deníčku toho už moc není, krom teda mých keců, jak moc se těším na pařby, kalby a jak jsem totálně závislá na svých zlatíčkách. Ujíždím pořád víc a víc na svojí hudbě, takže nic moc novýho stejně není. A cpát vám do hlavy všechno, taky nemá smysl. Takže se pokusím zas mrknout na GK nebo něco takovýho napsat. JINAK JAK SE MÁTE VY a CO PŘEVLEČENÉ VĚZENÍ U VÁS? ZNÁMKY DOBRÝ?

Konec lehárka

4. ledna 2015 v 18:07 | Maya Rowlisová |  Novinky blogu
Ahoj!
Končí nám lehárko, což je děsný x(. Jediný, co je na tom dobrý, je, že uvidím ty skvělý kámoše. Jinak nudááá. A to učení! Když nad tím tak přemýšlím, tak tenhle článek asi nebude stát za moc. Ale abych byla tak nějak přesná, proč píšu. Píšu, protože zas do únoru - konkrétně do 16.2. (jarní prázdniny) - tady asi žádný článek nebude. Ráda bych něco přednastvila, ale to už nestíhám. Vlastně nestíhám ani to, co jsem chtěla stihnout mimo blog. ALE - trochu mimo soudek - začala jsem zase makat na CHEMICKÉ OLYMPIÁDĚ, což je fajn, protože bych měla už mít minimálně polovinu hotovou, ale mám stěží dvě cvičení. Každopádně nejsem daleko od dokončení, protože jsem už něco málo si promyslela.
Ano, chtěla jsem vám ještě říct něco ohledně povídek. Nejspíš dopíšu GK nejdřív až o prázdninách - VELKÝCH PRÁZDNINÁCH. Bohužel to nějak nestíhám. No každopádně se těším, až to dopíšu. Dám vám snad ještě nějak vědět a omlouvám se, že neobíhám. Prostě nestíhám. Jdu navštívit WilhelminuWill. Takže zatím :) a omlouvám se.

Obrázky WITCH od fanoušků

1. ledna 2015 v 15:26 | Maya Rowlisová |  New Power
Freyja of Kandrakar by Galistar07water