Připravuje se: Strach v divočině, nové díly tzv. Andělské povídky, dokončení
Generace kozoroha a nový díl Spáry minulosti..

Prosinec 2014

Obrázky WITCH od fanoušků

31. prosince 2014 v 23:45 | Maya Rowlisová |  New Power
The Power of Water by Maximillian-V

(2) Chtěla bych...

27. prosince 2014 v 22:35 | Maya Rowlisová |  Ostatní

...být spisovatelkou!


Už několikrát jsem se tady na blogu (za dobu mého působení) rozepsala, že bych chtěla být spisovatelkou. Zatím jsem to nezměnila, ačkoliv jsem přelétavý člověk. Často se pro něco nadchnu, ale nedotáhnu to do konce. Ano, je to pro mě docela netypické. Jsem ráda, že jsem to nezměnila, protože jsem psala už jako malá. Myslím, že od té doby jsem se zlepšila v psaní celkem dost. Je to sice možná domýšlivé, ale bylo by divný, kdyby to pravda nebyla, protože se o to snažím docela dlouho a dost dřu. Stalo se to, když mi bylo 8 let, když jsem dala přečíst svoji prvotinu svojí sestře a myslím, že dokonce i mamce. Když to takhle začalo, snad to i dobře skončí.
Nejspíš se budu opakovat v téhle části článku z těch předchozích, kde jsem se o tom rozepsala, ale koneckonců vy jste si to odhlasovali, tak si to taky hezky spapejte. Spisovatelkou bych chtěla být nejen, protože mě to baví. Ano, je strašně velký relax, když píšu a vymýšlím si další kravinky. Vymýšlím si postavy, charaktery, vztahy, šílenosti a úchylky. Často používám to, co si odnesu z líčení ve slohu. Je to perfektní, myslím, že když budu číst a psát, budu nakonec mořná i úspěšná. Jsem děsně ambiciózní v tom, co mě baví. Budu se snažit, i kdyby to mělo být to poslední, co v životě udělám.
Tak a jiné důvody, proč chci psát knížky, novely nebo povídky? Taky jde o peníze, chci být upřímná. Vydat knihu je drahý, ale pokud se to povede dost dobře prodat, člověk může získat peníze, který, nebudeme si nalhávat, v dnešním světě jsou hybnou silou.

Deníček o Vánocích - originál no

26. prosince 2014 v 15:16 | Maya Rowlisová |  Deníček
Takžééé! Jdu vám kecat o Vánocích!
Jojojo, dárečky a táák, ale chci říct narovinu, že Vánoce byly pro mě tenhle rok docela záhul. A dopadli skvěle! Nejdřív to totiž vypadalo, že všichni budeme "pohádaný" (já s nejkou a další dvě kamarádky s těmi svými nejkami - ale nebyly to ani tak hádky jako rozmrzelost, takže proto ty uvozovky). No nakonec jsme všechny byly v pohodičce, takže jsme si ty Vánoce užily! Jako musím říct, že to byl pro mě největší dárek a i to, že jsme všichni zdraví a pohromadě.
Dostala jsem spousty dárků, ale jak slavíme Vánoce vám řeknu spíš - dárečky z vypravění vyplynou samy.
Den před Vánoci to tak vůbec nevypadalo, pomáhali jsme všichni s úklidem a mamce - mamka šla (velký obdiv mamíí) další den - na Štědrý den - do práce, páč je zdravotní sestra. Velká to žena, miluju ji.

Hlášení

26. prosince 2014 v 14:45 | Maya Rowlisová |  Novinky blogu
Podávám hlášení, kapitáne!
Ovšem, už mi zase hrabee! Chci tady rozebrat jen něco málo ohledně organizaci tak zapomenutého blogu jako je můj. Nebudu vás tím zdržovat, protože se těším, až budu psát další článek.
Chtěla bych začít takovou malou domýšlivou, namyšlenou apod... poznámkou, že sem trhla za poslední měsíc rekord (nadšený dav jásá). Napsala jsem tři (i s tímhle článkem) články za dva dny!! Jako dnes se pokusím napsat ještě alespoň tři. CHCI se vám věnovat, protože vás mám fakt ráda! Děkuju všem, co zůstali se mnou, i když tady bylo tak pusto!
Samozřejmě vás teď jdu nudit omluvami a tím, co chci změnit (všichni děsně šťastní)! Okáčko, tak tady to je: Děsně se omlouvám (povzdech a v hlavě mi lítají myšlenky typu - Nejsem si jistá, ale asi se to moc nezlepší. Ale doufám, že jo!) Chci napsat ty články, co jsem naslibovala, tak se o to pokusím, dnes snad stihnu z těch pěti, co jste odhlasovali, napsat ještě jeden a potom se budu trochu věnovat Vánocům.
Chci se omluvit SBénkám, chápu, že jste si mě smázli ze seznamů, taky chápu, že byste byli rádi, kdybych projevila snahu o udržení vztahů mezi SBénky, ale já nemůžu slíbit, že se vrátím naplno, že budu mít čas a další chujky (moje nově oblíbená nadávka - trochu klišózní xddd). Takže ráda bych vás obíhala, ale být SBénko je moc velký závazek, který teď nejsem schopná splnit. Tak snad někdy budu.
No, myslím, že jsem vás pronudila dost, že se vrhnu na další kydy z deníčku, ale to až v příštím článku - nebudeme přece míchat jabka a hrušky (opravdu jsem neměla na mysli Láďu Hrušku xddd). Jak vidíte, docela slušně mi hrabe. Takže se musím vykecat. No jo, moje lásenky, jdu vám připravit další nudný kecy, který snad nebudou tak nudný jako tyhle.

(1) Chtěla bych...

24. prosince 2014 v 14:54 | Maya Rowlisová |  Ostatní

...se znát s Green day!


Jsem asi dost velkej blbeček, když si to přeju, ale tyhle tři nebo spíš čtyři (roku 2012 v létě se k nim připojil doprovodný zpěvák a kytarista Jason White, bohužel teď se zjistilo, že má nádor na krku, ale prý ho vyléčí - zase o nich melu:*) jsou bombastický. Mohla bych psát, kolik toho dokázali (mimochodem Billie Joe Armstrong byl myslím až 3x(?) zvolen nejvíce sexy žijícím zpěvákem) a jak jsou bestový a tak, ale to je už tak ohraný, jak to psali lidi o JB, 1D apod, že se mi hnusí to sem psát. Jistě, jsou slavní. Jsou pro mě hybnou silou mýho dne, protože od úsvitu do večera jedu Green day a další písničky od punku, punkrocku a nově i ska-punku (není vůbec podezřelý, že v každým článku to používám xddd).
Jsem za ně děsně ráda. Chtěla bych se s nima znát, protože bych s nima chtěla mít kontakt, vědět, jak se jejich hudba rodí. Velice známá písnička Wake me up when september ends byla věnována Billiemu otci, který mu zemřel, když byl hodně malý (netroufnu si říct přesně věk, ale řekla bych, že mezi 7-14 lety). Ten den pohřbu přiběhl domů, skočil na postel a začal brečet (jak roztomilý musel být:*). Když za ním přišla matka, řekl, vzbuď mě, až skončí září (vůbec jsem si nemusela slovíčko september hledat xddd). Wake me up when september ends byla napsána ovšem až za (nevím to přesně) cca 20 let později. Další jejich písnička, dokonce bych řekla, že první nahraná písnička, Why do you want him byla napsána kvůli rodinnému stavu v Billieho rodině - jeho matka (po smrti jeho otce) si našla nového přítele, proto Billie, který ho moc neměl rád, nasal písničku Proč ho chceš.
Mám k nim docela velký citový vztah, protože přes ně jsem se dostala k téhle hudbě, kterou dost prožívám. Všichni mi to říkají, že sem úplnej blázen.
No každopádně by bylo totálně skvělý je každý rok aspoň o Vánocích, na moje narozky, v létě něbo na Silvestra vidět. Měla bych jejich trička, chodila bych s nima nakupovat, zvali by mě všude, dávali by mi podpisy:*))). Jej to by bylo hezký, ale je vidět, že sem snílek a že se to nikdy nestane, Tak takhle si ty čtyři chlápky představuju ve svým perfektním životě.
Díky za přečtení.
http://3.bp.blogspot.com/-axar_NGNG_4/UsYcNTjjSyI/AAAAAAAAASI/uvGUYOL9PFg/s1600/Green-Day-Art-HD.jpg
No nejsou bombastický?
Don't wanna be as American idiot:'))

Zdááárek

24. prosince 2014 v 14:29 | Maya Rowlisová |  Deníček
Zdáárek!
Všem hromadně přeju VESELÉ VÁNOCE, ŠŤASTNÉ PROŽITÍ VÁNOC a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK! Totálně mě deptá, že sem nestíhám nějak chodit a když už mám čas na ntb, tak se učím na přijímačky nebo nevím, o čem psát. Tak jsem si řekla, že vám udělám radost a že aslespoň na Vánoce se pokusím tady ze sebe něco vymáčknout.
Mohla bych tu psát do zblbnutí, jak jsem změnila styl hudby a celkově pohled na svět, ale koho to zajímá?
Někdo mi psal na můj soukromí ask, jestli se sem vrátím a proč. Jo, vůbec nevím, co psát, ale opouštět to tady?! NIKDY! Mám vás děsně ráda a kdo si chce se mnou psát, tak vám sem dám nakonec článku můj ask, kde se můžeme blíž domluvit.
A teď něco míň formálního, jak se máte? Co děláte? Těšíte se na Vánoce (překvapivě xd)? Já teda jako malý děcko! :D Ani minulý rok jsem se takhle moc netěšila! Právě se zbavuju svýho absťáku a poslouchám svůj milovaný PUNK... Teď jedu ska-punk (tady), protože nemůžu vydržet ty americké disco srajdy (bez prominutí). Ty Vánoce mi přijdou čím dál víc komerční, ale i tak si je užívám. Dnes jsem viděla nejlepší vánoční pohádku - Simpsonovi. Ostatní mě už moc nebere, až na ty klasiky - Popelka, Anděl Páně, Mrazík nebo "pohádka" Pelíšky.

Fotky 02

24. prosince 2014 v 12:00 | Maya Rowlisová |  My Photo!
Tak tohle jsem fotila minulý rok na Vánoce. Strašně se mi tyto fotky líbí, ačkoliv jsou moje první a nejsou moc zdařilé. Copak na ně říkáte?? Sice jich je málo, ale co nadělám. Ten gramofon je jen pokus.