Připravuje se: Strach v divočině, nové díly tzv. Andělské povídky, dokončení
Generace kozoroha a nový díl Spáry minulosti..

Listopad 2014

"Hlasování"

21. listopadu 2014 v 19:24 | Maya Rowlisová
Píšu na rychlo a píšu strušně. Vím, že tak začínal i můj článek minule, ale bohužel to je výstižné i teď. Každopádně se pokusím napsat pět článků s největším počtem hlasů co nejdřív. Takhle to dopadlo. Jste spokojení? Já se těším, až to budu psát! Děkuju za účast! :))
1 -
2 -
3 - I
4 - III - Znát se s Green Day (ale to je už dost nesplnitelný)
5 - I
6 -
7 - IIII - Být spisovatelkou
8 - III - Potkat toho "pravýho"
9 -
10 - II
11 - I
12 - IIII - Vypadat jako punkerka (odlehčená forma)
13 - I
14 -
15 - III - Přestavět si pokoj

Obrázky WITCH od fanoušků

11. listopadu 2014 v 11:27 | Maya Rowlisová |  WITCH

We Will Dream to the Sky by Galistar07water

15 snů, co si chci splnit

8. listopadu 2014 v 16:54 | Maya Rowlisová |  Deníček
Píšu na rychlo a píšu strušně. Vím, že je na čase, abych se zase rozepsala, ale myslím, že po tomhle šlánku pochopíte, o čem se chci rozepsat. Tady máte mých 10 snů, ale upozorňuji, že některé si jen tak nesplním, ale půjdu si za nimi.

1) Vlastnit alespoň jedno CD Green Day
2) Postupně vlastnit každé CD, co Green Day vydaly
3) Jít na koncert Green Day
4) Znát se s Green Day (ale to je už dost nesplnitelný)
5) Dát Billiemu Joeovi Armstrongovi pusu na tvář :3
6) Mít s ním fotků
7) Být spisovatelkou
8) Potkat toho "pravýho"
9) Jet do New Yourku
10) Procestovat Velkou Británii a Paříž :3
11) Podbarvit si vlasy jasnou červenou barvou
12) Vypadat jako punkerka (odlehčená forma)
13) Propíchnout si ucho
14) Nakoupit si pásek s pyramidami a náramky
15) Přestavět si pokoj

Tady je mých 15 snů. Vyberte 5, o kterých se rozepíšu. Uvidíme, vyberu si, o kterých budu psát!

Phobos Escanor

3. listopadu 2014 v 13:41 | Maya Rowlisová |  Ostatní postavy
winxclubawitch-estranky-cz-fobos.gif
Jméno: Phobos Escanor
Věk: V komixu se píše, že je starý a nesmrtelný, že se narodil chvíli po vzniku vesmíru. V seriálu je mu 26 - 27, ale v seriálu je určitá nesrovnalost.
Rodina: Je synem Weiry a Zadana. Když záhadně zmizeli, usedl na trůn, ačkoliv právoplatná dědička trůnu je Elyon, jeho sestra. Tu chtěl zničit a "odsát" její moc, aby jí mohl mít pro sebe. To se mu nepodařilo, protože jí její chůva odnesla z Meridianu na Zem. Po čtrnácti letech jí našel díky přívěšku (Hvězda Trépská), který měl pomoct dědičce vrátit se domů, jenže Phobos to zneužil (pozn. alespoň v seriálu.) Nakonec, po všelijakých problémech, Elyon zjistila, že Phobos je zlý a využívá jí. Nakonec pomohla WITCH ho zničit.
Moc: Na stránkách od disney jsem našla tyto schopnosti: energetické paprsky, transformování (asi hmoty apod.) letání, telekineze, telepatie, iluze, teleportace, kletby, manipulace mysli, oheň, voda, země, vzduch, energie. Taky prý dovede otevřít portály na zem, jenže Kondrakar kolem Meridianu upředl "závoj", který odtrhl Meridian od okolního vermíru, takže vyvolat na Meridianu portál bylo pro Phobose nemožné. Vlastně až strážkyně se Srdcem Kondrakar si mohly vyvolat portál. V komixu je to poněkud jinak a taky více zmatené. Vypadá, že je dost mocný, ale Elyon je mocnější.
Úděl v příběhu: V "rodině" jsem už popsala, co vlastně učinil. V první sérii tedy činí toto, pak se má v komixu vrátit ve 4. části jako Endarno, aby se pomstil sestře.

DENÍČEK 1.11. 2014

1. listopadu 2014 v 11:48 | Maya Rowlisová |  Deníček
*-*HI!
Tak už je listopad. A já furt nedokončila povídku... A nezačala novou. Štve mě to. Valí se na mě toho teď strašně moc, že se až divím, že mám čas vám napsat článek a odpovídat. Je teda pravda, že teď chodím strašně často na ask a sedím na něm od rána do večera, pokud je na blízku net. A to samí facebook. ALE je to můj únik z reálného světa. Stejně jako knihy! :D
Teď mě čekají písemky, mladý Demosthenes, pokud víte, co to je (-_-), a různý blbosti, co si na nás učitelky vymyslely. Referáty už konečně odezněly, ale ještě jeden, na který se výjimečně těším, čeká. Na literaturu. Na knížku Chrám matky boží v Paříži. Zabiju tak tři mouchy jednou ranou. Jednak to je maturitní, mám na to mít referát a ještě je na mým SEZNAMU!
Nechci být věčný pesimista, a tak vám popovídám o tom, co se se mnou děje, což beru kladně! Poznávám teď svoje spolužačky blíž a zjistila jsem, že jsou fakt super (dvě konkrétní + jedna z 9. A --> říkám jim punkeroví broučci) a poslouchají to samé jako já. Taky už vím, co chci k Vánocům a možná to i dostanu!! Obrázek bude na konci článku. Každopádně měním postupně i styl oblékání, ale jde to s omezenými financemi velmi pomalu. Jo, kecám tady o ničem, ale mám potřebu se odlišit, aby bylo vidět, že poslouchám PUNK, ROCK a styly jim podobné. :D
Je to článek o ničem, ale tak komu to vadí, že. Jsem zvědavá, jak na to budete reagovat, jinak se chci zeptat vás na to, jak jste se změnili za posledních pár dnů, týdnů, měsíců či roků a jestli vás to štve, či naplňuje. Nikdo by teď do mě neřekl, že miluju PUNKROCK. A to chci změnit. Jinak v lednu jdu na propíchnutí levýho ucha, strašně moc to chci a těším se, až ji budu mít :3. MOžná to dopadne, že jich budu mít víc. Taky sháním levně kožené náramky a pásky, ale jsou většinou dost drahý, tak kdyby jste to někde viděli, tak napište. Díky moc! Zatím :)...