Připravuje se: Strach v divočině, nové díly tzv. Andělské povídky, dokončení
Generace kozoroha a nový díl Spáry minulosti..

Červenec 2014

Diplomy pro WilhelminuWill a Tanhayu

29. července 2014 v 14:51 | Maya Rowlisová |  Ostatní
Ahoj!
Vím, že jste nejspíš něchtěly, ale já vám je stejně udělala za kvíz/dotazník ohledně knih. Nenapsaly jste ani jedna, s kým to chcete, takže jsem inprovizovala. Jinak se omlouvám, že neobíhám, ale není na to čas... Chci vidět, jak to tady bude fungovat po prázdninách... Obávám se, že tenhle blog postupně pojede do - ehm - kytek...
Tady pro Tanhayu!

Tady pro WilhelminuWill!

HLASOVÁNÍ!

29. července 2014 v 14:21 | Maya Rowlisová |  Ostatní
Ahojte! Přináším předposlední krok, než tato soutěž, která se táhne už cca půl roku (jo taky jsem dost čuměla) skončí. Máte hlasovat o to, kdo napsal lepší povídku. Ale je tu pár pravidel, které budou doprovázet hlasování. Upozorňuji, že za každé porušení, na které příjdu během vyhodnocování bude ztráta 1 až 5 hlasů (dle míry překročení) - pokud tedy bude vůbec někdo hlasovat. Ztrátu bodů budu však odůvodňovat, takže se nebojte, že budu nezpravedlivá.
rawww😉
  • První pravidlo: Chci, aby naše soutěž soutěž byla především o LEPŠÍ povídce a ne o lepší reklamě povídky. Mám na vás prosbu, aby jste (KROM ČLÁNKU NA BLOG, KDE ŽÁDÁTE O HLAS DO SOUTĚŽE POD PODMÍNKOU, ŽE SE VAŠIM ČTENÁŘŮM ZDÁ VAŠE POVÍDKA LEPŠÍ!) nepsaly reklamy na blogy typu: Dáš mi hlas? Ne, ne a ještě jednou NE! Když už budete psát o hlasy, tak stylem, aby si obě povídky přečetly a posoudily lepší! Prostě děláte maximálně reklamu celkově soutěži ne vaší povídce! Chápete? Asi to moc neumím vysvětlit, ale doufám, že to pochopíte.
  • Druhé pravidlo: Trest za vulgaritu (záleží na slově a jak to bude použito) v komentáří (např. v pomstě za to, že někdo, koho jste žádaly o hlas dal hlas tomu druhému) budu docela hodně strhávat, takže bacha na prstíky na klávesnici!

Domove, domove, drahý a jediný

25. července 2014 v 18:10 | Maya Rowlisová |  Deníček
Ahoj, píši, protože, ačkoliv jsme se vrátili z dovolené, nebudu na blogu minimálně do pondělí. Nejde totiž internet, takže budu muset počkat na opraváře. Ten příjde nejspíše v pondělí ráno -_-. Každopádně očekávejte pokračování GK, TT (téma týdne) a deníček z dovolené. Teď píši narychlo, takže jsem zvědavá, jak budu mít čas.
Part of your world

Zpět!

23. července 2014 v 16:38 | Maya Rowlisová |  Novinky blogu
Tak jsem už doma! U moře to je bomba! Díky!
Untitled | via Tumblr

U Will doma - 3. season

16. července 2014 v 15:42 | Maya Rowlisová |  3. Série
Ahoj, tady je od KAJOTx malá ukázka z prvního dílu (pokud jsem to pochopila správně). Vím, že toto dávala i Katka, ale mě se tohle hodilo, protože to můžu přednastavit. když tady nebudu. Omluovám se.

Kvíz: Knihy

14. července 2014 v 17:52 | Maya Rowlisová |  Ostatní
1) Jak se jmenuje postava v Harrym Potterovi s příjmením Láskorodová.
2) Kde diagnostikovali doktoři rakovinu Hazel z knihy "Hvězdy nám nepřály"?
3) Jací dva muži jsou v životě Katniss Everdeenové důležití z knižního bestselleru a stejnojmeného filmového trháku Hunger Games?
4) Kolik je krajů v Hunger Games v prvním díle Aréna smrti (nepočítaje Kapitol)?
5) Kolik knižních dílů mají Upíří deníky?
6) Jak se jmenuje postava z Pána prstenů, která vhodí prsten do hory Osudu?
7) Jak se jmenuje hlavní hrdinka knihy Divergence od Veronicy Roth?
8) Kdo napsal Hostitele? A jaké další bestsellery (jak filmové, tak knižní) napsal? (je to žena)
9) Znáte Loď mezi hvězdami?
10) Jméno, blog, případně email.

Beru první 3 lidi!
Fallinlovewithbooks

Dotazník: Knihy

13. července 2014 v 14:49 | Maya Rowlisová |  Ostatní
Read

POZASTAVUJI BLOG

11. července 2014 v 18:51 | Maya Rowlisová |  Novinky blogu
Ahoj!
Nerada to říkám, ale musím do 24.7. 2014 nutně pozastavit blog. Nejsem doma, takže prosím, aby jste omluvili moji nepřítomnost. Nemám sice přednastavené články, ale pokusím se to ještě dohnat. Nešel nám totiž teď tři dny net, takže jsem neměla možnost udělat vůbec nic. Snad se mi něco z toho povede dohnat teď. Zatím se loučím.
((

Mýtina zrcadel soutěžní povídka od WilhelminyWill

11. července 2014 v 18:46 | Maya Rowlisová |  Ostatní
Ahoj, termín odevzdání byl 9. června. což bylo myslím ve středu. WilhelminaWill odevzdala, a tak vám ji sem dám, protože její povídka se jí úžasně povedla! Moc se mi líbí a nápad je jeden z nejskvělejších, jaký se dal na toto téma vymyslet. A jak už píši výše, 9. červen byl a Katka neodevzdala. Ovšem, jelikož (to bude v dalším článku), pozastavuji svůj blog, tak hlasování bude o to později, proto jí dám ještě šanci odevzdat do 25.7. Tady to je!

Důležité články!

8. července 2014 v 15:25 | Maya Rowlisová |  Novinky blogu
Ahoj!
Tak jsem se rozhodla upozornit na pár článků, které jsou tenhle týden důležité!
Takže půjdu od těch, které jsem sem dala mezi prvními:


Pro vás to asi až tak důležité nebude, ale nikdo si to nepřečetl a já nechci psát články jen pro sebe.


Je to ode mě poděkování, tak bych byla ráda, kdyby ses na něj mrkla. Vím, že teď nejsi doma, ale než se ten článek odsune úplně dolů, že nebude na hlavní stránce, tak aby si věděla, co myslím.


Hádám, že až bude hlasování, tak dám ještě odkaz tam, což bude 10.7. 2014, ale stejně budete mít snažší, když si to přečtete hned, protože budete muset pak číst 3 povídky najednou, teda pokud všichni odevzdají do zítřka, protože jinak jsou diskvalifikovaní.


Je to důležité pro ty, co čtou tuhle povídku a pokud vím, tak to jsou jen dvě osoby. Každopádně chci říct, že 26. kapitola bude nejpravděpodobněji až po 24.7. (pochopitelně 2014 - snad). Doufám, že se vám bude líbit, protože už nám zbývá pouze 5 kapitol do konce povídky a pak už bude začátek nové Strach v divočině a pokračování Spáry minulosti a Andělské. Takže jsem zvědavá. A ještě nevím, kdy začnu přidávat Dívku zimy, ale doufám, že chápete, že na vše, co tady přidávám za povídky a nově i "knihu" mám autorská práva!