Připravuje se: Strach v divočině, nové díly tzv. Andělské povídky, dokončení
Generace kozoroha a nový díl Spáry minulosti..

Červen 2014

Deník 30.6. 2014

30. června 2014 v 17:02 | Maya Rowlisová |  Deníček
Ahoj!
Zase jsem se rozhodla napsat deníček. Nebude to nic dlouhé, ale především chci psát o tom, co jsem dneska a včera večer dělala. Jde o to stejné téma jako psala Ellie. Jde o Circus Nocte. Proč tomu dělám reklamu? Proč to hraji? Co to vlastně je? Že vás to nezajímá? No... Právě proto o tom budu psát v CČ. Doufám, že se toho někdo chytne!

aerial silks | via Facebook

Prázdniny, nečekané! :D

27. června 2014 v 20:15 | Maya Rowlisová |  Deníček
Ahoj!
Tak se přidám k většině blogerů, kteří dneska psali o prázdninách. Mám pocit, že prázdniny budou tenhle rok takové všelijaké. Jednak si je strašně užiju, ale na druhou stranu bude problém s tím, že budu mít dost práce, ale chci říct, že mám už pár věcí ze seznamu 25ti věcí, co chci udělat za prázdniny, protože jsem už udělala něco šíleného a přečíst 15 knížek už zase budu mít. Uvidíme, jak to bude dál! Doufám, že si budete prázdniny užívat a že jste doma nedostali výprask za vysvědčení. Já má samý, takže by bylo divný, kdybych dostala výprask. :D Teď tady máme rodinu, takže je dost sranda. Doufám, že i teď se bavíte.
Untitled

24. Kapitola: Nikdy sám

27. června 2014 v 20:00 | Maya Rowlisová |  Povídka
Takže po dlouhé odmlce jsem se rozhodla napsat (konečně) 24. kapitolu. Jsem zvědavá, co řeknete na pokračování příběhu o našich momentálně nešťastných strážkyních. Mám dojem, že některé z vás (většina) můj záměr jistě prokouknou hned, i když ne celý, ale stejně doufám, že ne. Uvidíme!
Téma týdne: Hlasy v hlavě

22. června 2014 v 17:50 | Maya Rowlisová |  Ostatní
Tak jsem se rozhodla, že budu psát téma týdne, i když ne asi pravidelně. Pojmu to trochu abstraktně, takže doufám, že se bude líbit! Bude to takový experiment!
Myself

Od Elii!

21. června 2014 v 18:21 | Maya Rowlisová |  Ostatní
Páni, páni, páni!!! Si prostě úžasná! Jeho narozeniny jsem chtěla slavit, ale nestihla jsem to, bohužel! Ty si mi udělala takovou radost! Já jsem koukala jako blázen! Děkuju! Mockrát děkuju! Vůbec to není málo! Díky! Barneyho či Neila Patricka miluju! Moc! Je úžasnej a já ti děkuju. Ale moc mě mrzí, že jsem si toho všimla až teď! Děkuju!

Nominace

21. června 2014 v 18:12 | Maya Rowlisová |  Ostatní
Vyplnila jsem nominaci od WilhelminyWill. Doufám, že jste s mými odpověďmi náležitě spokojeni! A nevím, kdy bude ta kapitola, pořád blbne net! A chci upozornit, že čas na povídku se krátí!

Moon
1. Co jsi dělala před hodinou, bavilo tě to?

Byla na blogu a koukala na TV, jasně, že jo!

2. Věříš na osud, nebo si myslíš, že vše se stane tak, jak tomu sami dopomůžeme?

Já nevím... Především věřím v Boha, ale osud, štěstí, náhoda? Není to jedno? Hlavně, že se to stalo, i když by někdy nemuselo. Znám hodně příkladů.

3. Kdy slavíš narozeniny?

Dvaadvacátého ledna. Jsem vodnář!

4. Těšíš se na prázdniny?

Strašně! Čeká mě velká spousta práce, ale i zábavy!

5. Pojedeš na nějakou dovolenou?

Jasně, do Chorvatska, ale kdy neřeknu! To je tajemství.

6. Máš sourozence?

Jop, dva. Bratra a sestru.

7. Kdyby si mohla ve svém životě něco změnit, co by to bylo?

Mám dojem, že nic. Všechno mě poučilo, i když svých chyb lituji!

8. Věříš, že nejsme ve vesmíru sami? :D

Ano, budeš se smát, ale věřím. Je blbost, aby v téměř nekonečném vesmíru byla naše planeta jediná obydlená. Neříkám, že jsou to stejně složité organizmy jako my, ale myslím si, že krom bakterií se určitě někde něco vyvíjí.

9. Bude tvé vysvědčení katastrofa nebo bude dobrý?

Nejlepší! Samý jedničky... Neměla bych se tím chlubit, ale je to tak.

10. Jsi ráda, že už je konec dotazníku?

Ani náhodou!

Plány!

21. června 2014 v 17:26 | Maya Rowlisová |  Deníček
Jsem dost velkej snílek! Mám plány, sny atd, ale půjdu rovnou k aktuálním, ale neříkám, že jsou reálné. Jelikož jsem narazila na jednom blogu na seznam 25 věcí, které chce dotyčná blogerka po vzoru jednoho youtubera udělat za prázdniny, rozhodla jsem se pro něco podobného, ale s tím rozdílen, že 25. položku rozepíšu a nebude jen za léto, ale za následující roky, za které mě to doufám neomrzí!
Please download LUZMO iPhone App because it’s Amazing filter ^^

Deník 21.6.

21. června 2014 v 15:27 | Maya Rowlisová |  Deníček
Ahoj, po dlouhé době zase píšu. Rozhodla jsem se napsat dlouhej článek a ještě delší! Bude toho opravdu hodně! Ale jsem zvědavá, jak se vám to bude líbit, protože to bude náročné! Začnu psát hlavně o tom, co zažívám při začínajícím létě, navštivování kin a mojí psychickickou dokonalou náladu. Taky tady bude něco málo o mých snech a některých pocitech, které k mojí "dokonalé psychické náladě" absolutně nepatří. Víc v CČ!
Please download LUZMO iPhone App because it’s Amazing filter ^^

Spáry minulosti 2. díl

15. června 2014 v 17:13 | Maya Rowlisová |  Spáry minulosti
Ahoj vím, že jsem řekla, že nejdříve napíši GK, ale nemohla jsem si pomoct! Dám vám sem druhý díl teď od téhle povídky! Snad se bude líbit!
Když se mi smazala na první pokus, byla jsem opravdu dost nas**ná, takže upřímně doufám, že se mi to teď konečně povede!
Made by Jacqueline (CrystalTears)

Nas**ná

15. června 2014 v 15:13 | Maya Rowlisová |  Deníček
Jsem dost nas**ná! Psala jsem 2. díl povídky Spáry minulosti a neuložilo se mi to a nemůžu to zveřejnit, protože to podstatě přestalo existovat! Nemůžu to zveřejnit, nemám to zkopírované a v rozepsasných to není celý! Jsem pěkně naštvaná, protože teď nemám chuť psát už další díl (jenom dneska)... Doufám, že se k tomu dostanu někdy jindy.
(Ten poslední ježek je jako já. Přesně tak se tvářím momentálně!)
Cute hedgehog