Připravuje se: Strach v divočině, nové díly tzv. Andělské povídky, dokončení
Generace kozoroha a nový díl Spáry minulosti..

Duben 2014

PROSBA: ČTĚTE a NEODKLADNĚ!

11. dubna 2014 v 18:14 | Maya Rowlisová |  Novinky blogu
Ahoj!
Zase se hlásím! Celý týden sleduji svůj blog, to se nebojte, ale mám na vás prosbu! Věřte, že kdyby to nebylo důležité, tak vás o to nežádám! Chci, aby si, co nejvíce lidí přečetlo povídku "Navzdory časům".
Proč vás o to žádám? Co je tak důležité? Jde o to, že až dopíši poslední soutěžní téma, bude hlasování, které jsem napsala nejlépe. K hlasování budu mít ještě pár připomínek, až to dopíši, ale pochopte, že pokud chci, aby jste to posoudili, a pokud možno bez ohledu na to, co to bude za téma (půjde hlavně o jazykové prostředky), musíte vědět, co za témata mám napsané. Díky za to, že mě podporujete. Další povídku vám sem hodím, ale nevím, kdy.
Zrovna ve čtvrtek jsme psali čtvrtletku z matematiky a z češtiny nás čeká v PO. K tomu ovšem velká poznávačka (-_-) s učitelkou, kterou "mám fakt v lásce pod kůží" (NE, nehraje tam roli to, že ji mám na TV, kterej nenávidím... NO, možná TROCHU, no!). Ale aby toho nebylo málo, čtu Harryho Pottera a Fénixův řád (MŮJ nejoblíbenější díl, i když tam zabijou moji NEJOBLÍBENEJŠÍ postavu SIRIUSE BLACKA)! Prosím, nezlobte se, že na vás teď víceméně kašlu, ale svůj volný čas čím dál tím méně trávím u počítače. Jsem prostě knihomol!
Dnes jsem se rozepsala trochu víc, protože si připadám, že vám to dlužím. Ten, kdo má obavy, že tento blog zruším, je na omylu! Nezruším, protože na to vás mám mooooc ráda!
Díky! Prosím ještě jednou: "PŘEČTĚTE SI TU POVÍDKU!!"

Why?

5. dubna 2014 v 10:40 | Maya Rowlisová |  Novinky blogu
Ahoj!
Čím dál víc SB odchází! Ne, že bych chtěla náhrady, ale něchci být bez SB. Chtěla bych, aby jste mi už neodcházeli! Já vím, že jsem tady taky dlouho nebyla, a tak se stydím, ani nedivím, ale mrzí mě to. Nemohu vám to zakázat! Bohužel! Kdybych mohla, hned bych to udělala, to si pište! Prosím, kdyby ještě někdo chtěl skončit, ať mi napíše... Nedostanu se tak často k obíhání!

Další napsaná povídka

5. dubna 2014 v 10:03 | Maya Rowlisová |  Novinky blogu
Ahoj!
Tak jsem konečně napsala na další téma povídku! Napadlo mě to jako blesk z čistého nebe (jak jsem napsala Katce). Nakonec jsem to nepsala tak, že by hlavní postava usnula a pomocí snu by se zamyslela nad časem a životem, ale prostě jsem jí přinutila přemýšlet jinak. Již tuto povídku naleznete v horním boxu. Díky za podporu!

Navzdory časům

5. dubna 2014 v 9:57 | Maya Rowlisová |  Navzdory časům

Rozcestník: Záhady

5. dubna 2014 v 9:28 | Maya Rowlisová

Dilema

5. dubna 2014 v 9:02 | Maya Rowlisová |  Novinky blogu
Ahoj!
Mám dilema, zda-li psát téma týdne. Rozhodně by mi to pomohlo s návštěvností! Dokonce jsem dřív téma týdne psala, ale teď se k tomu nemohu dostat. Kdybych s tím začala, udělala bych novou rubriku i odkaz do menu. Napište prosím do komentáře svůj názor.
Další dilema z těch, o kterých dnes budu psát je, že nevím, jak udělat další povídku. Mám dvě téma. A to o klukovi, kterému se zdá sen, ve kterém si uvědomí, jak rychle běží čas. Druhé téma jde o přívěsek, který najde na půdě Hay Lin. U kluka nemám ještě rozmyšlené, jak to napsat, a u přívěsku ještě nemám děj. Navííc ještě úplně nevím, jestli to nebude třeba desetidílové dílo.
Další problém je, že se nemám, jak dostat ke Generaci Kozoroha! Rozhodně tenhle týden napíši jeden díl (neslibuji, že ho zveřejním).
To jse se ale rozepsala, že? Jsem ráda, že mám o čem psát, ale mám před sebou spousty práce, takže vám sem nemám šanci vypsat, co jsem dělala celý tento hektický týden. Třeba se jednou sem dostanu napsat, co mě v tom převlečeným vězení nutí dělat! Neříkám, že mě některé hodiny nebaví ;))!